Chrzanowski zaproszony do Legii

Jakub Chrzanowski, 17 - letni piłkarz Broni Radom już po raz drugi zaproszony został na testy do Legii Warszawa i ponownie nie pojawi się na Łazienkowskiej 3. Nie zagra też w najbliższym meczu sparingowym z Siarką Tarnobrzeg.
Źródło: RadomSport.pl

Chrzanowski to zawodnik z rocznika 1995. Przebojem wdziera się do pierwszej kadry trzecioligowej Broni. Zdobył kilka goli w meczach sparingowych i trener Artur Kupiec nie ma wątpliwości, że napastnik wiosną powinien dostać szansę gry w seniorskim zespole podczas gier o ligowe punkty.

Młody napastnik od pewnego czasu jest też obserwowany przez Legię Warszawa. Już w grudniu był zapraszany na testy, ale wówczas na przeszkodzie stanęły szkolne obowiązki. Teraz napłynęło kolejne zaproszenie na trzydniowe testy, ale gracz ma problemy z kolanami i do piątku musi odpocząć.

– Doszliśmy w klubie do wniosku, że nie można lekceważyć przeciążeń u tak młodego gracza i dlatego Kuba trochę musi odpocząć – mówi trener Kupiec.

Jakub Chrzanowski do piątku nie będzie trenował, nie zagra też w sobotnim meczu sparingowym z Siarką Tarnobrzeg. Mecz rozegrany zostanie w Radomiu o godz. 11

PODOBNE WPISY