Cicha i spokojna przerwa

Cicho i bardzo spokojnie minęła przerwa świąteczno - noworoczna w naszym klubie. Wielu kibiców najczęściej pyta nas o wzmocnienia, ewentualne ubytki, czy zespół będzie silny, aby powalczyć o awans do trzeciej ligi. Na razie ciężko odpowiedzieć na te wszystkie pytania, bo trener Dariusz Różański jest miłośnikiem powiedzenia "Ciszej jedziesz, dalej zajedziesz".

– Na razie w kwestii zmian kadrowych niewiele się dzieje. Z zespołu jak już wcześniej wspominałem, odejdą Bartek Krukowski Kuba Kumoch. Poza nimi nikt nie zgłaszał mi chęcia odejścia z drużyny. Oczywiście myślę o również o wzmocnieniach, nowych zawodnikach, ale tutaj pierwsze nowe nazwiska możemy poznać dopiero na treningu 9 stycznia – mówi tajemniczo trener Różański.

Nie jest tajemnicą fakt, że zimą o wiele trudniej pozyskać jest zawodnika, bo potrzebna zgoda poprzedniego klubu. Sporo klubów pyta o wspomnianego Bartka Krukowskiego. Zawodnika chętnie pozyskałby Oskar Przysucha i Proch Pionki, ale ostatecznie niewiadomo gdzie trafi. Podobnie jest w przypadku młodego Jakuba Kumocha, który pochodzi z Orońska i być może pomoże Oronce, choć o tego gracza pytała też Warka. W poprzednim sezonie był wypożyczony właśnie do tego klubu.

Do kadry wrócą też w najbliższym czasie rekonwalescenci, Albert Pietralski (po wypadku samochodowym) i Arkadiusz Oziewicz (po kontuzji).