Ciekawe postacie na testach w Broni (FOTO)

W ostatnich dniach informowaliśmy o tym, że kilku piłkarzy rozstaje się z Bronią Radom. Dziś chcemy przybliżyć kilka nazwisk zawodników, którzy trenują w naszym klubie, niektórzy zagrali już w meczu z Legionovią i wypadli dobrze. Kolejni gracze dołączą w piątek i sobotę na mecz towarzyski z Prochem Pionki.

FOTOGALERIA TUTAJ

Broń testuje sporą rzeszę zawodników z Polski.
Mateusz Złotogórski to 21 – letni bramkarz, który niedawno wywalczył awans z Cencordią Elbląg do trzeciej ligi. Jest wychowankiem Olimpii, grał też krótko w ŁKS Łomża.
Nieźle prezentuje się były gracz ŁKS Łódź, Władysław Terentiew, grający ostatnio w Polonii Przemyśl. Ten zawodnik kiedyś był już testowany przez Broń, ale doznał kontuzji.
W naszym zespole trenuje dwóch młodych graczy Korony Kielce, zawodnik Warty Gorzów Wielkopolski, a w najbliższych dniach dojedzie też jeszcze jeden golkiper, a także dwóch zawodników Stomilu Olsztyn oraz środkowy obrońca Podbeskidzia Bielsko Biała.
Z zespołem trenuje też prawy obrońca ŁKS Łomża, Bartłomiej Ziemak (były gracz Wisły Płock).

Szansę gry w testach i na treningach dostała grupa młodych zawodników z regionu radomskiego i okolic. Z Bronią trenują Marcel Grot, Patryk Kędra (obaj Energia Kozienice), Bartłomiej Orczykowski (Skaryszewianka), Kacper Jedynak (wychowanek Broni, ostatnio Centrum), Maciej Kencel (Pilica Białobrzegi), Patryk Wójcik (Zwolenianka), Tomasz Bartosiak (Granat Skarżysko Kamienna, wychowanek Broni).

Na wakacjach nadal przebywają, Przemek Wicik, Patryk Czarnota i Dawid Sala, pojawią się w najbliższych dniach. Z powodu kontuzji nie trenują Damian Machajek, Przemek Śliwiński oraz Przemek Nogaj. Emil Możdżonek będzie probował swoich sił w Pogoni Siedlce, natomiast Jakub Zych, 17 – letni wychowanek, otrzymał zaproszenie na testy w pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz.
Z zespołem trenuje Wojtek Gorczyca i jego los nie jest jeszcze przesądzony i być może zostanie w Broni!

Na budowanie kadry czasu jest niewiele, ale cieszy fakt, że chętnych do gry nie brakuje, trener Dariusz Różański zapewnia, że każdy dzień przynosi coś nowego. Jedno jest pewne – w zespole Broni zagrają ci, którzy chcą grać przy Narutowicza 9 i dogadają się w kwestiach umowy.

PODOBNE WPISY