Ciekawe turnieje naszych najmłodszych

W Mrągowie, Warszawie i na Młodziku rozegrają w najbliższych dniach swoije turnije chłopcy z kilku roczników Broni Radom. Ekipa 2011 jedzie na rewanż do Ursus Cup. Zespół 2008 juz jest w Mrągowie na Mazurach, zaś 2009 zagra w niedzielę w Młodzik Cup.

Rocznik 2008
Nasza drużyna spędzi trzy dni na turnieju w Mrągowie. Rywalami Broni w grupie są: Polonia Warszawa, Stomil Olsztn, AP Legionowo, Orzeł Kolno, Marcovia Marki, ŁKS Łomża.

Rocznik 2009
Ekipa trenera Ireneusza Gorczycy zagra u sąsiadów zza miedzy – na obiektach przy ul. Ofiar Firleja. Turnieje Młodzik Cup corocznie cieszą się dużą popularnością. Chłopcy w fazie grupowej zagrają: z Młodzikiem Radom, Vrotcovią Lublin, Juniorem Radom, Żbikiem Nasielsk, Liderem Lipsko.

Rocznik 2011
Kolejny bardzo emocjonujący turniej zaliczą chłopcy trenerów Mariusza Lisa i Tomka Kołodziejczyka. jadą na turniej Ursus Cup do Warszawy i chcą pokazać się z jeszcze lepszej strony niż przed kilkoma dniami u siebie. Broń 2011 trafiła do grupy z Be a StarWilczki, MOSiR Mińsk Mazowiecki, AP Brychczy, DAP Kielce, Football Academy, Legią Warszawa i Irzykiem Bemowo.  

PODOBNE WPISY