Ciekawy rywal naszej Broni!

Broń Radom - Wisła Puławy
sobota godz. 11,
ul. Narutowicza 9 (sztuczna nawierzchnia)


Przed nami drugi zimowy mecz towarzyski z udziałem naszej trzecioligowej drużyny. W sobotę przed południem na własnym obiekcie zmierzymy sie z Wisłą Puławy, przedstawicielem III ligi, grupy IV. Przeciwnik mocny, atrakcyjny, więc pojedynek, mimo, że tylko towarzyski, to wydaje się, że będzie ciekawy.

Po 18 kolejkach, Wisła zajmuje dziewiątą lokatę w trzeciej lidze. Ma 26 punktów na swoim koncie (tyle samo co Broń) i traci do lidera zaledwie siedem „oczek”. Trenerem zespołu od listopada jest Mariusz Pawlak. W puławskim klubie nie brak, radomskich akcentów, gra tam kilku graczy związanych w przeszłości z Radomiakiem – Dariusz Brągiel, Szymon Stanisławski, Włodzimierz Puton, Krystian Puton. W ubiegłym weekend Wisła spisała się nieźle w sparingu z drugoeligowcem. Zremisowała 0:0 z Pogonią w Siedlcach.

Jeśli chodzi o naszą drużynę, to pocieszające jest to, że na razie przygotowania przebiegają zgodnie z planem. Nikt nie jest kontuzjowany, a trenerowi Dariuszowi Różąńskiemu udało się dopiąć dwa pierwsze i najważniejsze transfery, czyli Adama Imieli i Adriana Dąbrowskiego. Nie oznacza to, że kadra już jest kompletna i zamknięta. Niewykluczone, że w sobotę pojawią się kolejni testowani zawodnicy. Będziemy o tym informować na bieżąco.

Wyniki spotkania sparingowego Broni z Wisłą, będzie można śledzić na naszym portalu od godz. 11

PODOBNE WPISY