Ciekawy sparingpartner Broni

BROŃ RADOM - CHEŁMIANKA CHEŁM
Sobota godz. 13
Boisko ze sztuczną nawierzchnią, przy ul. Narutowicza 9


W sobotę naszych piłkarzy czeka czwarty mecz kontrolny tej zimy. Nasza ekipa zmierzy się z mocnym trzecioligowcem, zespołem nieznanym nam dotąd. Niewykluczone, że w naszej drużynie pojawią się nowi, testowani zawodnicy.

Chełmianka zajmuje 11 miejsce w 4 grupie III ligi. Klub ten buduje ciekawy zespół na rundę wiosenną. Niedawno dołączył bramkarz Cezary Osuch, dobrze znany na naszych boiskach. W przeszłości grał przeciwk nam w barwach Legii II Warszawa i KS Konstancin, a za trenera Tomasza Dziubińskiego pojawił się nawet na treningach Broni.
I jeszcze taka ciekawostka, obecnie wiceprezesem Chełmianki jest dobrze znany przed laty w Radomiu, sędzia piłkarski i dziennikarz Dziennika Radomskiego – Piotr Stępień.

– Z Chełmianką chyba bardzo dawno nie graliśmy, a szykuje się fajny przeciwnik. Ten zespół wzmocnił się ostatnio i w kadrze ma kilku ciekawych zawodników. Dlatego sprawdzian zapowiada się bardzo ciekawie – mówi dla Echa Dnia, trener Broni, Artur Kupiec.

W naszym zespole nie zagra Kamil Czarnecki, który narzeka na uraz stawu skokowego i na razie nie ma co ryzykować jego zdrowia. Być może kilka minut po kontuzji dostanie Przemysław Wicik. Jak mówi trener Artur Kupiec, prawdopodobnie pojawi się dwóch nowych zawodników, ale konkretnie nazwiska poznamy dopiero przed samym meczem.

Od godz. 13 na naszym portalu będzie można śledzić wynik tego mecz

PODOBNE WPISY