Ciekawy weekend naszej młodzieży

Cztery nasze zespoły zagrają swoje mecze w najbliższy weekend w ligach mazowieckich. Tylko jeden zagra u siebie - rocznik 2002. Jednak będzie to pojedynek ciekawy, bo przyjeżdża Legia Warszawa. Juniorzy starci jadą do Warszawy, ale bez trenera. Z kolei rocznik 2000 przełożył mecz.

ExtraLiga Juniorów
Agrykola Warszawa – Broń Radom

Sobota godz. 11
Po wygranej 7:0 na inaugurację, nasz zespół pojedzie…bez trenera do stolicy. Dariusz Różański będzie z seniorami o tej porze w Błoniu, a zastąpi go trener Marcin Krzosek. Agrykola w pierwszej kolejce przegrała z Varsovią i ciekawi jesteśmy, czy Broń zdoła wywalczyć kolejny komplet punktów.

Extraliga rocznika 2000
Broń Radom – Kosa Konstancin
– mecz przełożony

I liga mazowiecka 2001
Unia Warszawa – Broń Radom

Niedziela godz. 11
Na ciężki teren wyjeżdżają piłkarze trenera Konrada Tarki. Jednak już w pierwszej kolejce wygrali z SEMPem Ursynów i pokazali, że można ambicją i charakterem wygrać każdy mecz. Liczymy na podobną walkę w niedzielę.

Extraliga rocznika 2002
Broń Radom – Legia Warszawa

Sobota godz. 13
Niesamowite emocje czekają nas na meczu rocznika 2002. Przyjeżdża mistrz województwa i do tej pory zdecydowanie najmoeniejszy zespół. Czy chłopcy trenerów Marka Siwaka i Andrzeja Ośki stać na niespodziankę, to się okaże.

I liga rocznika 2003
UMKS Piaseczno – Broń Radom

Sobota godz. 11.45
Nasz najmłodszy „mazowiecki” rocznik ma za sobą debiut i tak zwane frycowe. Teraz może być już tylko lepiej. Piaseczno w pierwszej kolejce wygrało z UKS Dziewiątka Siedlce aż 7:0.

PODOBNE WPISY