Ciekawy weekend naszej młodzieży

Derby rocznika 2004 i seria ciekawych spotkań niedzielnych w ramach Ekstraligi i I ligi mazowieckiej - to czeka nas z udziałem młodzieżowych drużyn Broni Radom. Zachęcamy do przychodzenia na mecze, bo emocji i serca włożonego jest czasem więcej niż w niejednym meczu seniorów.

Ekstraliga juniorów 1999
Escola Varsovia – Broń Radom
Sobota, godz. 11
Szlagierowo zapowiada się mecz w stolicy. Nasi juniorzy jak na razie z kompletem punktów prowadzą w lidze. Escola to mocny rywal z bilansem 2 zwycięstw i 1 remisu.

Ekstraliga juniorów młodszych 2000
Broń Radom – Znicz Pruszków
Niedziela godz. 13, boisko sztuczne przy N9
Po fatalnym meczu i remisie z Naprzodem Brwinów, nasz zespół po trzech kolejkach ma tylko dwa punkty i musi szukać punktów nawet z takm mocnym rywalem jak Znicz.

I liga mazowiecka rocznika 2001
Broń Radom – Agrykola Warszawa
Niedziela godz. 17
Dwie wygrane i porażka, to bilan zespołu trenera Konrada Tarki. Agrykola zajmuje czwartą lokatę i ma 4 pkt na swoim koncie.

Ekstraliga rocznika 2002
Broń Radom – Kosa Konstancin
Niedziela godz. 15
Kosa w trzech kolejkach zdobyła tylko jeden punkt, ale w dotychczasowych meczach Broni z tą drużyną zawsze grało się ciężko. Nie inaczej będzie teraz. Podopieczni trenera Marka Siwaka zdobyli w trzech meczach cztery punkty.

I liga radomska rocznika 2003
Zwolenianka Zwoleń – Broń Radom
Sobota godz. 11
Trudny mecz Broni w Zwoleniu. Z drugiej strony chłopcy trenera Tomasza Dziubińskiego jeśli myślą o wygraniu ligi, to musza zdobywać punkty.

I liga radomska rocznika 2004
Broń Radom – MSPN Radomiak
Niedziela godz. 9.30
Młodzież trenera Roberta Rogali dobrze zaczęła wiosnę od wygranej z Powałą. W niedzielę derby z Radomiakiem. Dla obu drużyn będzie to ciężki mecz.

PODOBNE WPISY