Ciepły i słoneczny weekend z Bronią

Idzie cieplutki i przyjemny weekend. Część naszych drużyn ma wolnyy weekend, niektóre rozegrają mecze towarzyski na powietrzu. Chłopcy z 2007 powalczą z Polonią Warszawa i ŁKS Łódź. Rocznik 2010 weźmie udziałw Warce w finale Halowej Ligi Dziecięcej Windoor Cup.

Rocznik 2005
Broń Radom – Granat Skarżysko Kamienna
Sobota godz. 9.30

Rocznik 2007
W sobotę liczna grupa podopiecznych trenerów Marka Zakrzewskiego i Wojciecha Banaczka wyjeżdża na mecze towarzyskie z ŁKS Łódź i Polonią Warszawa. Oba pojedynki odbędą się rano w Warszawie, na boisku treningowym Polonii.

Rocznik 2008
Dwie drużyny wyjeżdżają do Góry Kalwarii na turniej towarzyski. Zagrają tam między innymi z miejscową Koroną, MKS Piaseczno,Victorią Głosków, czy też Legią Soccer Schools z Grójca.

Rocznik 2010
W sobotę od godz. 10 podopieczni trenera Michała Kucharskiego w wWarce rozpoczną bój o mistrzostwo Halowej Ligi Dziecięcej. W tym roczniku miejsce na podium będzie miłą niespodzianką, ale trzymamy kciuki za zwycięstwo! Nasza drużyna w finale rywalizować będzie z KS Warka, Drogowcem Jedlińsk, Bielikiem Wierzbica, Młodzikiem Radom i Syrenką Soccer School Białobrzegi.

PODOBNE WPISY