Cieżka praca naszych seniorów

Piłkarze Broni rozpoczęli kolejny tydzień ciężkich treningów. Po poniedziałkowych zajęciach biegowo-piłkarskich, we wtorek drużyna spotkała się w Fitness Klubie Platunium, gdzie pracowała pod kątem siły i wytrzymałości. Na razie z mocniejszych treningów wykluczeni są Kamil Czarnecki i Adam Imiela.

Z kolei w środę zespół ponownie spotka się na boisku, w czwarek z powrotem w siłowni Platinium, a piątek będzie dniem wolnym. W sobotę o godz. 11 Broń zagra na wyjeździe z trzecioligowym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W tym meczu nie zagra Adam Imiela, który po ostatnim sparingu z Pogonią narzeka na uraz kręgosłupa. Na szczeście nie jest to nic poważnego i po kilkudniowej przerwie Adam powinien być gotowy do kolejnych meczów. Z kolei Kamil Czarnecki narzeka na ból barku, ale do soboty jest kilka dni i znając Kamila można przypuszczać, że pojedzie do Ostrowca.
Na razie nie trenuje z Bronią Andrzej Paprocki, który testowany jest w trzecioligowym Spartakusie Daleszyce i niewykluczone, że wróci do zajęć w Radomiu. W sobotę w pojedynku z KSZO prawdopobnie w barwach Broni pojawią się kolejni testowani gracze. 

PODOBNE WPISY