Ciężki wyjazd na mecz z Legią II

LEGIA II WARSZAWA - BROŃ RADOM
Sobota, godz. 11 stadion w Ząbkach

Bardzo ciężka przeprawa czeka piłkarzy Broni w sobotę. Nasza drużyna zagra z rezerwami stołecznej Legii. Bez względu na to, w jakim składzie zagrają gospodarze, naszą ekipę czekać trudny mecz. Legia traci tylko cztery punkty do lidera, ma dobry układ spotkań i jest faworytem do awansu. Wiosną "Legijne" rezerwy przegrały tylko jeden mecz z ŁKS Łódź.

W ostatnich meczach Broni i Legii II bywało różnie. Potrafiliśmy zremisować 2:2 w Sulejówku, wygrać 3:0 w Nowym Dworze Mazowieckim, ale jesienią przegraliśmy z młodzieżą ze stolicy 0:2. Warto przypomnieć, że już w 20 sekundzie sędzia podyktował rzut karny po tym jak Mateusz Matracki musiał faulować przeciwnika. Paweł Młodziński co prawda obronił rzut karny, ale potem grając w osłabieniu było bardzo ciężko.

ZOBACZ JESIENNE SPOTKANIE BRONI Z LEGIĄ II TUTAJ

Niewykluczone, że kilku graczy z pierwszej kadry, którzy nie są przewidziany na niedzielny mecz pierwszej drużyny, zagra w Ząbkach z Bronią. W naszej drużynie też zajdą drobne korekty. Nie zagra Kamil Czarnecki, który musi pauzować za kartki. Kontuzjowany jest Daiji Kimura i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Szansę być może dostanie młodziutki Dominik Sokół (1999 rocznik), który będzie powołany do kadry meczowej.

SOBOTĘ OD GODZ. 10.45 BĘDZIEMY PROWADZIĆ RELACJĘ NA ŻYWO
Nasz zespół pod wodzą trenera Dariusza Różańskiego nie przegrał pięciu ligowych spotkań. Tak charakternych i ambitnych „Broniarzy” nie widzieliśmy już dawno. Wierzymy, że zespół równie zmotywowany podejdzie do meczu z Legią II. Choć szanse na utrzymanie są niewielkie, to patrząc na ruchy związkach piłkarskich, zmiany i reorganizacje…niczego nie można być pewnym. Trzeba grać i wygrywać.
Sędzią tego meczu będzie Michał Borkowski z…Radomia.

PODOBNE WPISY