Czachór zostaje w Broni

Maciej Czachór zostaje w Broni na rundę wiosenną. Wczoraj podpisał aneks do umowy i przynajmniej do czerwca pomoże naszemu zespołowi w zdobywaniu punktów - donosi portal CoZaDzień.com.pl. Więcej czytaj TUTAJ

Maciej Czachór w rundzie wiosennej nadal występować będzie w trzecioligowej Broni Radom. Środkowy obrońca zdecydował się zostać w klubie z Plant i podpisał aneks do umowy.

Popularny „Czaszka” rok temu przybył do Broni z czwartoligowego Bugu Wyszków. Szybko zaskarbił sobie sympatię trenera Artura Kupca, który młodemu, 22-letniemu graczowi często dawał szansę gry.

Maciej Czachór ma podpisaną umowę z Bronią do końca sezonu, ale władze klubu zgodziły się, aby zawodnik szukał sobie klubu w wyższej lidze. Najpierw próbował swoich sił w Olimpii Elbląg, a ostatnio w trzecioligowym Hutniku Warszawa. W efekcie wczoraj gracz podpisał aneks do umowy i zostaje w Broni.

– To bardzo wartościowy zawodnik, który mimo swojego młodego wieku już dużo potrafi. Na pewno będzie dla nas dużym wzmocnieniem – mówi trener Artur Kupiec.

W środę Broń przegrała mecz sparingowy z drugoligowym Zniczem Pruszków 1:2, tracąc gola w ostatniej sekundzie. Czachór nie grał w tym pojedynku, ale pojawi się już w barwach Broni w sobotę, kiedy to drużyna zagra ze Świtem w Nowym Dworze Mazowieckim.
Źródło: CoZaDzien.com.pl

PODOBNE WPISY