Czarna sobota naszych młodzieżowych drużyn

O ile seniorzy Broni zasłużyli w sobotę na wielkie brawa, to dla naszych juniorskich ekip była to "czarna sobota". Słabe spotkania rozegrały nasze młodzieżowe ekipy grające na szczeblu mazowieckim. Pozostaje trzymać kciuki, pracować dalej na treningach. Lepiej poradzili sobie zawodnicy z roczników 2010 i 2011.
W niedzielę honoru naszych eksportowych zespołów obroniła ekipa 2005, która zremisowała z SEMPWarszawa.
Wyniki i relacje w rozwinięciu.

Ekstraliga rocznik 2003
Drukarz Warszawa – Broń 03/04 Radom 6:0

I liga mazowiecka 2005
Broń Radom – SEMP Ursunów 1:1
Bramka: Romelczyk
Broń 2005: Ginał – Zarębski, Strzałkowski, Kowalski, Szczęsny, Romelczyk, Bryks, Otrębski, Banaszkiewicz, Kapusta, Głogowski oraz Goliński, Czubak, Pyka, Szwalbe, Gocel.

I liga radomska 2006
Broń Radom – Proch Pionki 0:2

Ekstraliga 2007
Varsovia Warszawa – Broń Radom 11:0 (7:0)
Broń 07: Szymon Wilczyński – Igor Rusin, Marcel Nowocin, Kacper Górka, Andrzej Witkowski, Bartosz Kiełbus, Gerard Zawisza, Adam Jabłoński, Bartłomiej Mąkosa, Hubert Skóra, Patryk Szymczak oraz Dawid Czerny (BR), Oskar Sadkowski, Bogusław Ogorzałek, Wiktor Witkowski, Wojciech Lubasiński.

– O tym spotkaniu chcemy jak najszybciej zapomnieć. Tracimy dwie bramki już w pierwszych 5 minutach . Mecz po naszej stronie z olbrzymią ilością strat i niewymuszonych błędów. Niestety ale nie dojechaliśmy na ten mecz. Dużo pracy przed nami gdyż jest wiele do poprawy – powiedział trener Martin Łabędzki.

Ekstraliga 2008
Broń Radom – Escola Varsovia 0:6

Rocznik 2010
Broń Radom – GKS Stromiec 4:1
Wieprzycki 3, Bąk.
– Bardzo długo trwało zanim nasi zawodnicy rozmontowali skomasowaną obronę przeciwnika. Goście nastawieni na defensywę bronili się całą drużyną, a nasi gracze nie mogli się przebić i oddać skutecznego strzału na bramkę. Dopiero w drugiej połowie kiedy to przeciwnicy opadli trochę z sił ustaliliśmy wynik spotkania – relacjonuje trenera Robert Rogala.

SP Radom – Broń III (rocznik 2011) Radom 1:7
Bramki: Szadkowski 2, Sulikowski, Majewski 2, Żak, Przydatek.
Broń: Dąbrowski, Maciejczyk, Górski, Piętak, Maciejewski, Majewski, Żak, Szadkowski, Sulikowski oraz Szymański, Wójcik, Przydatek, Tatar.
Wygrana w lidze rocznika 2010

PODOBNE WPISY