Czarnecki, Kominiak i Szyszka już oficjalnie (FOTO

Dziś po meczu sparingowym z Mszczonowianką Mszczonów odbyło się oficjalne podpisanie kontraktów, przez trójkę nowych zawodników. Kamil Czarnecki, Łukasz Kominiak oraz Dominic Szyszka już oficjalnie zostali zawodnikami naszego klubu. Zostaną tutaj przynajmniej do czerwca.

FOTOGALERIA
TUTAJ

Materiał wideo BROŃ TV wkrótce

Już wcześniej nowym zawodnikiem Broni został Daiji Kimura z Rominty Gołdap. W sobotę oficjalnie dołączyła kolejna trójka graczy.

Kamil Czarnecki w przeszłości jedną rundę występował już w Broni.Grał jednak po kontuzji i nie była to najlepsza runda. Teraz jak pokazują sparingi, jest zupełnie innym zawodnikiem. Jesienią w IV lidze strzelił dla Szydłowianki 16 goli.

– Ile strzelę bramek dla Broni? Nie wiem, bo to nie jest ważne. Liczy się wygrana drużyny. Nawet jak będziemy wszystko wygrywać po 1:0, to też będę szczęśliwy – powiedział nam Kamil.

Łukasz Kominiak na pozycji środkowego obrońcy powinien być sporym wzmocnieniem.
– Niektórym może się wydawać, że przyszliśmy tutaj pokopać piłkę do czerwca, ale tak nie jest. Chcemy powalczyć z Bronią i utrzymać się w lidze i wtedy zostać na kolejny trzecioligowy sezon – mówił Łukasz Kominiak.

Dominic Szyszka, to Kanadyjczyk z polskim paszportem. Nie udało mu się załapać do kadry Wigier Suwałki, ale w Broni może być bardzo solidnym wzmocnieniem.
– Jestem tutaj, że pomóc drużynie. Walczymy o utrzymanie, a myślę, że jako zespół, potrafimy grać i stać nas na zwycięstwa – komentuje Dominic Szyszka.

Prezes Artur Piechowicz nie ukrywał radości, że cała trójka wprowadziła do szatni trochę świeżości i dobrego nastroju. Oczywiście boisko pokaże na ile nowi zawodnicy odmienią drużynę.

– Jestem przekonany, że będą to wzmocnienia. Widzę jak zespół pracuje i wzajemnie się wspiera. Zrobimy wszystko, aby zawodnikom niczego nie brakowało, ale też liczymy na walkę na boisku – mówi prezes Artur Piechowicz.

W poniedziałek napiszemy o powrotach do Broni, bo przedstawiona w artykule trójka graczy to nie jedyni nowi gracze. Wiosną w akcji ponownie zobaczymy Michała Bojka, Wiktora Kupca i Piotra Praska.
W poniedziałek przedstawimy również bliżej postać Adriana Ligienzy.

PODOBNE WPISY