Czas na Egipcjanina!

Moatasem Aziz jest praktycznie zawodnikiem Broni Radom. Na jego transfer zgodził się Start Otwock i pozostało Egipcjanina jedynie potwierdzić w Radomskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Postaramy się przybliżyć wam postać egzotycznego, ale sympatycznego zawodnika.

Aziz ma 21 lat. Jego pierwszym klubem w Polsce była Nadnarwianka Pułtusk. Pojawił się w Polsce niespełna dwa lata temu. Jesienią grał w Starcie Otwock. W najsłabszej drużynie naszej ligi wyróżniał się, zdobył dwa gole, ale w wielu meczach ciężko było mu w pojedynkę walczyć o punkty. Baerdzo dobrze zaprezentował się w jesiennym meczu przeciwko Broni.

W sparingowych meczach Aziz spisywał się dobrze. – Niezła technika, a poza tym bardzo podoba mi się jego umiętność gry tyłem do bramki. To strasznie niewygodny gracz dla przeciwnika – charateryzował Egipcjanina trener Dariusz Różański.

Moatasem Aziz prywatnie jest studentem Uniwersystetu SWPS w Warszawie. Na boisku może grać w ataku, a także na skrzydle. To sympatyczny młody zawodnik, który w szatni został szybko zaakceptowany przez kolegów. On sam zdaje sobie sprawę, że będzie musiał mocno walczyć, aby wskoczyć do podstawowego składu.

W ostatniej dekadzie w Broni grali: Kameruńczyk, Nigeryjczyk, Senegalczyk, Ukraińcy, Amerykanin, Tunezyjczyk oraz Japończyk. Każdy z nich włożył jakąś cegiełkę w sukcesy zespołu. Mamy nadzieję, że to właśnie o Egipcjaninie Azizie będzie mówić się pozytywnie przez wiele następnych lat.

PODOBNE WPISY