Czas na pierwszy sparing

Mecz towarzyski
BROŃ RADOM - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ
Środa godz. 19
PIłkarze Broni po dziewięciu dniach przygotowań, rozegrają w środowy wieczór pierwszy mecz towarzyski. Rywalem będzie zespół z ligi okręgowej, w którym zimą zajdą duże zmiany. Jeśli chodzi o Broń to cały czas sporo się zmienia. Jest daleko od ideału, ale trener Dariusz Różański jest czujny, rozmawia z nowymi graczami i wszystko zapewne i tak rozstrzygnie się kilka dni przed ligową inauguracją.

W drużynie Broni zagra Egipcjanin Azis (ostatnio Start Otwock). Mimo, że grał w najsłabszym zespole ligi, to wyróżniał się na tle kolegów i chce się sprawdzić w ekipie lidera. Do naszego zespołu chce wrócić również defensor – Bartłomiej Siwak (ostatnio Centrum).
Nie wiadomo, czy w ekipie Broni zagrają Tomasz Zagórski i Patryk Czarnota. Obaj spisują się dobrze na treningach, ale na ich transfer musi zgodzić się Szydłowianka.
Trwają rozmowy z kolejnymi graczami, ale tu potrzeba jeszcze trochę czasu i cierpliwości.

Zwolenianka, środowy rywal Broni zajmuje ostatnie miejsce w tabeli  ligi okręgowej, ale kilka dni temu nowym trenerem został Krzysztof Oczkowski i klub zapowiada duże wzmocnienia i walkę o utrzymanie.

PODOBNE WPISY