Czas na triumf w Grodzisku Mazowieckim!

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI - BROŃ RADOM
Środa, godz. 17
Al. Mokronoskich 4 w Grodzisku Maz.

Przed nami wyjazdowy mecz w Grodzisku Mazowieckim. W pojedynkach z Pogonią zwykle wygrywamy, ale u siebie. W Grodzisku jeszcze wygraliśmy i najwyższy czas to zmienić! Wiosną obie drużyny, Pogoń i Broń miały podobny cel i w obu ekipach nastroje i wyniki są fatalne. Również doszło do zmiany trenera i również zespół powoli myślami przygotowuje się do rozgrywek...IV ligi. Liczymy, że nasza Broń zagra tak jak w ostatnim pojedynku ze Świtem NOwy Dwór Mazowiecki. Warto powalczyć o wygraną i dziewiąte miejsce w tabeli. Eewentualna porażka w środę i w niedzielę z Energią mogą Broń zepchnąć nawet na 16 miejsce. Na to, nie można sobie pozwolić.

– Wierzę, że w środę zagramy z taką ambicją i zaangażowaniem jak w meczu ze Świtem. Jeśli bęzie taka ochota do walki, to o wynik jestem spokojny – mówi trener Broni, Dariusz Różański.

W naszym zespole nie ma pauzy za kartki, ale nadal kontuzjowany jest Piotr Dobosz. Reszta graczy jest gotowa do walki z Pogonią. Niewykluczone, że będą zmiany w składzie wyjściowym.

Jesienią Broń pokonała Pogoń 3:2 w Radomiu. Warto obejrzeć powtórkę tego spotkania. Goście strzelili dwie bramki praktycznie z połowy boiska! Z kolei w końcowcyh sekundach piękną akcję Broni wykończył Bartek Kaszubowski i dał drużynie zwycięstwo.

ZOBACZ JESIENNY MECZ TUTAJ

Zimą Pogoń zbroiła się podobnie jak Broń. Dołączyli między innymi Kopnrad Cichowski, Szymon Maruszewski,  Michał Panufnik, Kacper Jadacki, czy Dominik Dukalski. Drużyna była nawet na obozie w Austrii. Stworzono świetne warunki, aby zespół zachował ligowy byt. Niestety efekt okazał się bardzo podobny do tego jaki mamy w Broni. Trener Marek Końko w ośmiu meczach, przegrał sześć razy i dwukrotnie zremisował. Między innymi z Energią Kozienice 3:3 i Lechią Tomaszów Mazowiecki. Drużynę przejęli Maciej tataj i Jakub Dębiec. Pogoń przegrywa, ale minimalnie, jedną bramką, po walce. Po kontuzji wraca Maciej Tataj i w ostatnim meczu zagrał już pół godziny. Nasz zespół musi uważać, bo to bęzie bardzo ciężki pojedynek.

W dotychczasowych meczach:
Broń – Pogoń

Sezon 2015/16   3:2    /???
Sezon 2014/15   3:0    2:5
Sezon 2013/14   2:0    0:0
Sezon 2012/13   3:0    1:1
Sezon 2009/10   3:1    2:3
Sezon 2003/04   2:0    2:2
Sezon 2001/02   4:1    2:3

Na wyjeździe nie wygraliśmy sześciu meczów.

W ŚRODĘ OD GODZ. 16.50 BĘDZIEMY NA ŻYWO RELACJONOWAĆ TO CO DZIEJE SIĘ NA BOISKU

PODOBNE WPISY