Czas powalczyć o półfinał

GRYF POLICZNA - BROŃ RADOM
Środa, godz. 15.45
Mecz Mirax Pucharu Polski na szczeblu okręgu
Nasi piłkarze w środę powalczą o awans do półfinału Mirax Pucharu Polski. Przeciwnikiem będzie A-klasowy Gryf Policzna. To wicelider swojej grupy rozgrywkowej i jeden z kandydatów do awansu. W naszym zespole w pucharowym pojedynku zajdzie kilka istyotnych zmian.

Policzna to miejscowość położona nieopodal Zwolenia. Trfenerem tamtejszego Gryfu jest Dariusz Kęska, szkoleniowiec znany w ostatnich latach z pracy w Prochu Pionki. Zresztą w barwach z zespołu z Policznej jest kilku byłych zawodników pionkowskiego klubu, sa zawodnicy z przeszłością w Zwoleniance Zwoleń czy Plonie Garbatka.
Warto zaznaczyć , że w osatniej pucharowej rundzie Gryf sprawił wielką sensację i pokonał IV ligowy LKS Promna. Można więc przypuszczać, że Broni będzie trudniej wygrać to spotkanie niż w pojedynku ze Strażakiem (11:1).

W naszej ekipie nie zagrają kontuzjowani Piotrek Nowosielski i Piotrek Dobosz. Niewykluczone, że trener Dariusz Różański da odpocząć kilku zawodnikom, którzy w ostatnim czasie grali regularnie.
– Na pewno zabieram ze sobą trzech juniorów. Liga jest dla nas najważniejsza, ale na pucharze również nam zależy i jedziemy po wygraną – mówi trener Broni, Dariusz Różański.

OD GODZ. 15.45 BĘDZIEMY NA ŻYWO PODAWAĆ WYNIK MECZU

PODOBNE WPISY