Czekamy na zwycięstwo

BROŃ RADOM - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Środa, godz. 19
Bilety w przedsprzedaży we wtorek w godzinach 17-19 oraz przez internet na stronie www.kupbilet.mosirradom.pl

Cieżkie dni mieli piłkarze i trener Broni po niedzielnych derbach Radomia. Drużyna cały czas ma nóż na gardle i właściwie tylko wygrana może poprawić morale zespołu. Będzie ciężko, bo na N9 przyjeżdża zespół niepokonany w tej rundzie. Sokół Aleksandrów Łódzki w pięciu dotychczasowych kolejkach stracił tylko jedną bramkę. 
Po wewnętrznych rozmowach do środowego meczu podejdzie zupełnie inny zespół Broni. Będą też co najmniej cztery zmiany w składzie. Jak mówi szkoleniowiec, niektórzy po prostu muszą od ligowego grania odpocząć.

– Przeżyliśmy trudne chwile, porozmawialiśmy ze sobą, wyrzuciliśmy z siebie wszystko i zobaczymy jak będzie. Wierzę, że przełamiemy kryzys – mówi trener Tomasz Dziubiński.

   Półtora roku temu Broń przeżywała podobny kryzys, gdy wiosną 2013 w siedmiu meczach zdobyła tylko dwa punkty. Drużyna jednak podniosła się i druga część rundy była o wiele lepsza. 

„Dumni ze zwycięstwa, wierni po porażce” – to kibicowskie hasło nabiera szczególnego znaczenia przez środowym meczem. Przychodząc,   pokażmy, że potrafimy być wierni po porażce, a może po meczu będziemy mieć okazję do dumy ze zwycięstwa.

Początek meczu o godz. 19. Wierzymy, że najwierniejsi fani po przegranych derbach nie odwórócą się do drużyny.
Wierzymy, że piłkarze nadal mogą na Was liczyć.

PODOBNE WPISY