Czterech w Siedlcach jeden w Ząbkach

Czterech zawodników testowanych było dziś w barwach drugoligowej Pogoni Siedlce. Z kolei drugi mecz sparingowy w ekipie Dolcanu Ząbki zagrał Maciej Czachór.

W Pogoni zorganizowano iście prawdziwy casting złożony z 30 zawodników grających w klubach od I do 4 ligi. Wśród nich byli piłkarze naszego klubu: Piotr Budziński, Adrian Ziętek, Adrian Dziubiński i Norbert Rdzanek. Zagrali w zespole złożonym wyłącznie z testowanych graczy. Na obiekcie był również trener Artur Kupiec. 

– Nie przyjechałęm tutaj po pracę, bo już pojawiły się plotki, że zaczynam pracę w Pogoni. Piotr Szczechowicz, obecny trener siedleckiego zespołu to mój przyjaciel ze studiów i przy okazji mogłęm go odwiedzić. Z postawy chłopaków jestem zadowolony, ale ostateczna decyzja należeć będzie do działączy i szkoleniowca Pogonii – mówi trener Kupiec.

Najbliżej odejścia zimą z Broni, jest Maciej Czachór. Środkowy defensor rozegrał już drugi mecz sparingowy w szeregach Dolcana Ząbki i po raz drugi wypadł bardzo dobrze. Jego zespół pokonał Znicz Pruszków 2:1.