Dąbrowski i Krupa trenowali z Bronią

Adrian Dąbrowski i Krystian Krupa to dwaj kolejni nowi zawodnicy jacy rozpoczęli w poniedziałek przygotowania z Bronią Radom. W sumie w sobotnim meczu sparingowym z Legionovią, zagra pięciu testowanych zawodników. Budowanie, wzmacnianie kadry trwa i jest to proces, który może potrwać nawet do końca lutego.

Więcej w rozwinięciu
ZDJĘCIA Z TRENINGU TUTAJ

Adrian Dąbrowski to postać dobrze znana w Broni. Przez trzy lata grał w juniorskich drużynach Broni. Młody utalentowany pomocnik dostał szansę w Ruchu Chorzów, gdzie z powodzeniem grał w Centralnej Lidze Juniorów. Zagrał też dwa spotkania w reprezentacji Polski do lat 16. Jesienią w seniorskim zespole Ruchu 20 – latek rozegrał pięć meczów, zdobył jedną bramkę. Prawdopodobnie Adrian trafi do Broni na zasadzie wypożyczenia.

W ekipie Broni pojawił się również rosły (195 cm) bramkarz – Krystian Krupa. Ma 21 lat, pochodzi z Lublina. Grał między innymi w Lubliniance, a w Siarce jeszcze w drugiej lidze zaliczył 20 spotkań w drugiej lidze. Jesień spędził w Motorze, ale przegrał tam rywalizację i zimą otrzymał wolną rękę.

Przypomnijmy, że od 8 stycznia z zespołem Broni trenują: Karol Kasprzyk (Centrum Radom), Mikołaj Napora (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) i Patryk Czarnota (Jeziorak Iława). Warto jeszcze dodać, że z zespołem seniorów trenuje Tomasz Oparcik, wychowanek z rocznika 2002.
Cała piątka zawodników zagra w sobotnim meczu z Legionovią. Być może w przyszłym tygodniu pojawią się kolejni nowi zawodnicy.

PODOBNE WPISY