Daniel Grymuła zostaje w Broni!

Daniel Grymuła mimo wielu propozycji z innych klubów, w rundzie wiosennej nadal grać będzie w czwartoligowej Broni Radom. Zawodnik postanowił powalczyć o miejsce w składzie.
źródło: echodnia.eu

30 – letni Grymuła nie licząc krótkich epizodów w Potworowie i Zakrzewie od zawsze grał w klubie na Plantach. Teraz jednak coraz trudniej jest mu walczyć o miejsce w składzie. O zawodnika w ostatnich dniach pytał Wulkan Zakrzew, Proch Pionki i KS Warka.

– Chcę zostać w Broni i nigdzie się nie wybieram – ucina spekulacje sam zawodnik.

– Jestem po rozmowie z Danielem i wiem, że chce on rywalizować o miejsce w składzie. Jeśli będzie walczył do upadłego to z pewnością będziemy mieli z niego pożytek, bo to wyjątkowo ambitny zawodnik – mówi trener Broni Artur Kupiec.

Wyjaśniła się sprawa testowanych wcześniej młodych zawodników, Patryka Krupy i Piotra Sawickiego. Obaj nie przekonali do siebie trenera Kupca. Dziś na treningu ma się pojawić za to Dariusz Kozubek z Korony Kielce. Jutro w Żyrardowie, Broń zagra mecz sparingowy z miejscową Żyrardowianką, która jest liderem warszawskiej klasy okręgowej.

– Po zakończeniu meczu wybieramy się na basen i do sauny. Będziemy też mieli odnowę biologiczną, dlatego zabieram wszystkich graczy, nawet tych, którzy nie zagrają – dodaje szkoleniowiec Broni.