Darek pomoże w awansie

Darek Kozubek pomoże Broni Radom w awansie do trzeciej ligi. Doświadczony piłkarz choć nie podpisał umowy, to można powiedzieć jest już zawodnikiem naszego klubu.

Nie ma wątpliwości, że w czwartej lidze pozyskanie tak dobrego i doświadczonego gracza jakim jest Dariusz Kozubek, to prawdziwy transferowy hit. Trener Artur Kupiec dążył do pozyskania tego gracza już pod koniec grudnia, gdy wiadomo było, że Korona Kielce nie przedłuży z nim umowy. Dariusz Kozubek był jednak kontuzjowwany i na jego przyjazd do Radomia trzeba było czekać aż do lutego.

Dariusz Kozubek w rozmowie z działaczami Broni szybko znalazł wspólny język i doszedł do porozumienia. Podpisanie umowy ma nastąpić w najbliższych dniach i jest to już tylko formalność.

– Znam Darka wiele lat i wiem, że dla niego słowo ważniejsze jest od pieniędzy. Może zmienić zdanie jeśli pojawi się dla niego atrakcyjna oferta z zagranicy – mówi z uśmiechem trener Kupiec.

Nowemu graczowi, Dariuszowi Kozubkowi życzymy zdrowia i powodzenia podczas reprezentowania biało-czerwono-niebieskich barw.

PODOBNE WPISY