Arbiter jest bardzo doświadczony i ma bardzo dobrą opinię. Nie jest on zupełnie obcy naszym piłkarzom. Dwa lata temu prowadził dwa wyjazdowe spotkania Mazur Karczew – Broń Radom 0:0 oraz Warta Sieradz – Broń Radom 3:1. Mimo, że nie wygraliśmy w żadnym z tych spotkań, to sędzia spisywał się bez zastrzeżeń.
Krzysztof Pawlak prowadził również zawody z udziałem Radomiaka. W ubiegłym sezonie był rozjemcą w meczu Włókniarz Zelów – Radomiak 0:0.


