Do trzech razy sztuka. Gola Broniarze!!!

BROŃ RADOM - LKS PROMNA
Sobota godz. 16
Stadion Broni im. Józefa PiłsudskiegoBroń Radom, to czwartoligowa maszyna. Maszyna, która jest jeszcze słabo naoliwiona, rusza opornie z miejsca, ale wiemy, że kiedy się już rozpędzi, to będzie bardzo ciężko ją zatrzymać. Ten zespół potrafi grać w piłkę, potrafi wygrywać, a w szatni jest kolektywem. Wiemy, że w sobotę w meczu z LKS Promna będziemy mogli się cieszyć. Panowie zagrajcie to, co potraficie najlepiej, a o wynik nie będziemy się martwić.

Dwa mecze i tylko jeden punkt. Było, minęło, nie piszemy już o tym i  chcemy też, żeby piłkarze wyrzucili ten falstart z głowy. Druga połowa z meczu ze Spartą w Jazgarzewie była już całkiem przyzwoita i liczymy, że może być tylko lepiej.

Zespół Broni przygotowuje się do meczu w pełnym składzie. Nikt nie jest kontuzjowany i nikt nie pauzuje za kartki. Trener ma ból głowy, bo kilku graczy będzie musiało zacząć mecz na ławce. Jaki skład wystawi Dariusz Różański. Tego nie wiemy, choć pewnie sam szkoleniowiec ma kilka znaków zapytania i pewnie zdecyduje przed samym meczem.

Naszą drużynę czeka ciężki pojedynek. LKS Promna to beniaminek ligi. Zimą zespół nieco się wzmocnił i pokazały to pierwsze dwa mecze. Promna przegrała w Mszczonowie 1:2, ale gola straciła w ostatnich sekundach. W ostatnią kolejkę drużyna trenera Marcina Sikorskiego w dobrym stylu pokonała Mazura Karczew. Jedną z bramek zdobył Dominik Sokół, wychowanek naszej drużyny, niedawno wypożyczony do Promnej z Radomiaka. Zresztą na boisku występuje kilku byłych graczy radomskich klubów Radomiaka i Broni – Michał Domański, Kamil Oparcik, Daniel Barzyński, Aleksiej Dubina, Maciej Lesisz, Kamil Molga i kilku innych.
Jesienią nasz zespół wygrał w świetnym stylu 5:0. Warto jeszcze raz wrócić do tego meczu.

ZOBACZ JESIENNY MECZ W BROŃ TV TUTAJ

W imieniu piłkarzy zapraszamy na mecz>     PIĄTAK W DŁOŃ I NA BROŃ

W sobotę od godz. 15.40 na naszej stronie będziemy na żywo prowadzić relację live z meczu

PODOBNE WPISY