Do Żyrardowa z nowym zawodnikiem

W środę o 17.30 nasi piłkarze rozegrają drugi przedsezonowy mecz kontrolny. Na stadionie w Żyrardowie zmierzą się z czwartoligową Żyrardowianką. W barwach gospodarzy powinien wystąpić Georghe Teboh, do niedawna ulubieniec fanów Broni. Natomiast w szeregach Broni powinien wystąpić bardzo ciekawy i wartościowy gracz, jaki pojawił się na wtorkowym treningu.

Dominik Bednarczyk ma 33 lata i za sobą bardzo ciekawą karierę. Grał w takich klubach jak Lech Poznań, Siarka Tarnobrzeg, Ceramika Opoczno, czy też RKS Radomsko. Jest wychowankiem Pogoni Staszów, a ostatnie pięć lat spędził na Cyprze na zapleczu ekstraklasy. Jest wartościowym obrońcą, obdarzonym bardzo dobrymi warunkami fizycznymi (194 cm). Powinien być sporym wzmocnieniem bloku defensywnego nawet przy wsparciu innego testowanego gracza, Kacpra Bargieła. Dominik Bednarczyk trenuje z zespołem od wtorku.

Wszyscy zawodnicy Broni są gotowi do gry z Żyrardowianką. Nie może grać jedynie Arkadiusz Oziewicz, który leczy kontuzje i formalnie jest zawodnikiem Wulkanu Zakrzew.