Dobre spotkanie seniorów

BROŃ RADOM - STAL KRAŚNIK 3:0 (2:0).
Bramki: Nowosielski 3, Ankurowski 9, Gorczyca 80.

Broń: Majos (46 Wnukowski) - Ankurowski, Gorczyca, Skórnicki (65 Krukowski), Wicik (46 Budziński), Nowosielski (65 Stefański), Sałek (65 Modzelewski), Lach, Leśniewski, Bojek, Nogaj (46 Oshikoya).

Bardzo dobre spotkanie rozegrali nasi piłkarze z trzecioligową Stalą Kraśnik. Broń powinna to spotkanie wygrać o wiele wyżej, a cieszy również to, że nasza drużyna nie pozwoliła gościom na zbyt wiele i bramkarze nie mieli wiele pracy.
KRÓTKIE VIDEO I ROZMOWA Z TRENEREM na portalu echodnia.eu TUTAJ
ZDJĘCIA TUTAJ

Losy meczu rozstrzygnęły się właściwie w pierwszych 10 minutach. Najpierw w 3 minucie po akcji Dominika Leśniewskiego z dużą łatwością trafił Piotr Nowosielski. Kilka chwil później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Paweł Ankurowski głową podwyższył wynik.
Jeszcze przed przerwą Michał Bojek miał dwie bardzo dobre okazje, a po jednym ze strzałów bramkarz Stali piłkę sparował na poprzeczkę.

Również po zmianie stron, Broń była lepszą drużyną i kolejne gole mogli zdobyć nowi gracze, Wiktor Lach i wspomniany Bojek. W 80 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony Piotr Stefańskiego, Wojciewch Gorczyca stojąc na 16 metrze uderzeł głową i idealnie trafił do bramki gości.

W zespole Broni nie zagrał kontuzjowany Norbert Rdzanek i Mariusz Marczak, który miał zaliczenia na studiach. W drużynie Broni miał zagrać nowy napastnik, Filip Drozd ze Stali Kraśnik, ale doznał on kontuzji stawu skokowego na razie nie będzie mół zagrać w Broni.

Przyszłość pozostałych testowanych graczy, powinna rozstrzygnąć się w najbliższych dniach.

PODOBNE WPISY