Dokuczliwy mróz może przeszkodzić w meczu

W najbliższą sobotę nasi piłkarze mają w planach rozegranie meczu sparingowego z Polonią Warszawa Młoda Ekstraklasa. Działacze i trenerzy ze stolicy dzwonili nawet aby potwierdzić sparing. Jedynym problemem może być mróz.

Temperatura ma spaść nocą nawet do -20 stopni. Gdyby do soboty utrzymała się w tej okolicy, mecz sparingowy się nie odbędzie. W tak niskiej temperaturzem szkoda jest zdrowia graczy.

– Liczymy, że w sobotę o godz. 11 nie będzie już takich mrozów. Jeśli będzie, 10, czy 12 stopni ponizej zera, to na pewno zagramy – mówi trener Artur Kupiec.

Mróz jest jedynym problemem zespołu, bo kadrowe i szkoleniowe sprawy idą zgodnym torem. Znakomicie na zajęciach spisują się młodzi gracze, Jakub Chrzanowski i Przemysław Nogaj. Dobre wrażenie sprawia też Arkadiuisz Chudziński, który schudł aż dziewięć kilogramów i dynamiki mu nie brakuje. Trener cały czas stawia też na Maksyma Kobylarczyka, który wcale nie odstaje od zespołu. Trwa duża rywalizacja o miejsce w zespole, a to może tylko cieszyć. A niewykluczone, że jeszcze jakiś nowy gracz pojawi się w szeregach Broni.

PODOBNE WPISY