Dołóż cegiełkę do sukcesu!

#RazemDlaBroni
Wraz z nowym rokiem nasz klub czeka bardzo ważne półrocze. Myślimy o awansie, o sukcesie, ale chcemy też zachęcić kibiców, do aktywnego działania na rzecz Broni Radom. Zachęcamy do tego, aby każdy dołożył swoją cegiełkę, aby każdy miał poczucie satysfakcji, że zrobił coś dla Broni.
NIE PATRZ CO BROŃ ZROBIŁA DLA CIEBIE, TYLKO POMYŚL CO TY MOZESZ ZROBIĆ DLA BRONI

POBIERZ DEKLARACJĘ TUTAJ
(więcej szczegółów w rozwinięciu)

Kilka dni temu odbyło się bardzo pożyteczne spotkanie sympatyków, sponsorów klubu wraz z całym zarządem. Padł pomysł, aby to kibice również przyłączyli się do pomocy w funkcjonowaniu Broni. Dziś wszystcy oczekujemy sukcesu, ale do tego potrzebne jest wsparcie każego, kto jest przyjacielem Broni. Ten klub jest dobrem nas wszystkich.
Już teraz można wypełniać składkę członkowską stowarzyszenia i opłacać składki. To tylko 100 zł rocznie. Osoby, które opłacą składki, mogą liczyć na kartę członkowską klubu, drobne gadżety.
W czerwcu po zakończeniu rundy spośród wszystkich kart członkowskich wylosujemy jednego szczęśliwca, który otrzyma z klubu wartościową nagrodę!

Można wypełniać deklaracje i pocztą, lub osobiście dostarczać je do klubu. Przelewy na cele statustowe klubu można dokonywać internetowo lub osobiście. Karty członkowskie i gadżety klubowe wyślemy również zagranicę (po uprzednim uzgodnieniu).

POBIERZ DEKLARACJĘ TUTAJ

PODOBNE WPISY