Doping od parku

Już w sobotę wielkie pożegnanie ze stadionem Broni. Szykuje się wielkie święto. Mamy więc zatem dla naszych fanów znakomitą wiadomość. Klub otrzymał zgodę na otworzenie wyjątkowo na ostatni mecz trybuny od Parku. TAK WIĘC PANOWIE (I PANIE). MOBILIZACJA. STWÓRZCIE ATMOSFERĘ JAK ZA DAWNYCH CZASÓW. To już ostatni moment, aby gromkie "Gooola Broniarze" rozchodziło się po całym śródmieściu.

Przez około półtora roku nasi piłkarze będą musiel;i opuścić Planty. Dlatego w sobotę można po raz ostatni stworzyć wyjątkową atmosferę dopingując właśnie od strony Parku. Pamiętacie jak to miało miejsce kilka lata temu? Jaka była atmosfera? Będzie można przypomnieć sobie jak to właśnie było.
Oprócz tego normalnie otwarta będzie część trybun od strony hali, które nie zostały jeszcze rozebrane.
Spotkanie z Wartą Sieradz rozpocznie się o godzinie 15.30. Zapowiedź meczu umieścimy wkrótce. I jeszcze ważna informacja dla osób, które wypełniały ankiety Mazdy i chciałby być na losowaniu nagród. Odbędzie się ono w piątek o godzinie 17 w siedzibie klubu przy ul. Narutowicza 9. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie, a nagrody wręczymy w sobotę przed meczem.  

PODOBNE WPISY