Drużyna 2000 wycofana z turnieju

Drużyna żaków z rocznika 2000 nie zdążyła dokończyć turnieju, który rozgrywany był w hali Politechniki. Trener Marcin Krzosek w porozumieniu z rodzicami dzieci postanowił wycofać zespół z zawodów bojąc się o bezpieczeństwo dzieci.

Przypomnijmy, że zespół naszych 11-latków został zaproszony przez MSPN Radomiak Radom na silnie obsadzony tuniej. W zawodach zagrało kilka znanych klubów, jak Legia Warszawa, Polonia Warszawa, ŁKS Łódź, czy Korona Kielce.

W hali pojawiła się przed południem spora zorganizowana grupa kibiców Radomiaka. Doszło do przepychanek pomiędzy częścią kibiców, a rodzicami naszych dzieci. Jednemu z ojców skradziono szalik.

– Drużyna została wycofana, gdyż rodzice bali się o bezpieczeństwo dzieci – mówi trener naszego zespołu, Marcin Krzosek.

Sprawy nie wolno przemilczeć. Nie może dochodzić do sytuacji, gdzie podczas turnieju 10-latków dochodzi do tak skandalicznych zachowań. Artur Piechowicz, prezes naszego klubu również jest zbulwersowany całą sytuiacją.

– Zachowania kibiców przybierają bardzo niebezpieczną skalę i trzeba z tym skończyć, bo w końcu dojdzie do tragedii – mówi prezes Piechowicz.

Najbardziej w tym wszystkim szkoda dzieci. bo cóż one winne, że nie mogły normalnie pograć z rówieśnikami.

PODOBNE WPISY