Drużynę czeka dużo pracy (zdjęcia)

Zdjęcia z wtorkowego meczu można już oglądać w naszej Galerii TUTAJ Podziękowania dla Wiktora za zdjęcia i relację na żywo. Nasza drużyna pokonała wierzbickiego Orła na jego boisku 3:0. Wynik cieszy, punkty także, ale zespół czeka jeszcze wiele pracy. Szwankuje skuteczność, jak również gra obronna.

W 13 minucie do siatki gospodarzy trafił Robert Kowalczyk. Trzeba jednak zaznaczyć, że już do przerwy Broń powinna prowadzić różnicą co najmniej trzech goli i drużynie grałoby się zupełnie inaczej. Tymczasem to spisywany na pożarcie, Orzeł stworzył sobie dwie wyśmienite okazje i nasz zespół szczęśliwie dowiózł prowadzenie do przerwy.

Po przerwie znowu było kilka okazji, które trzeba wykorzystywać i znowu szczęście sprzyjało Broni. Dopiero w końcówce udało się trafić po raz drugi i uratować zespół z opresji. Cieszy wynik 3:0 na wyjeździe, ale trzeba poprawić kilka elementów w grze. Liczymy, że znacznie lepiej ta gra wyglądać będzie w sobotę podczas bardzo ważnego dla nas meczu z Włokniarzem Zelów.