Dużo pozytywów i dużo pracy (FOTO)

Za nami mecz sparingowy z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Padł remisowy wynik 4:4, ale ważniejszy niż wynik jest aspekt testowania i zgrywania nowych zawodników. Nasz zespół po niespełna 30 minutach gry prowadził 3:0, całą pierwszą połowę drużyna grała bardzo dobrze. Z jednej strony gra, konstruowanie akcji dają powody do optymizmu, ale z drugierj widać jeszcze, że zespół czeka sporo pracy.

FOTOGALERIA TUTAJ

Po przerwie trener dokonał kilku zmian, zagrało kilku młodych zawodników, gra nie wyglądała już tak dobrze, ale cały sparing trzeba ocenić bardzo pozytywnie.  Na słowa uznania zasługują przede wszystkim nowi zawodnicy. Zwłaszcza Patryk Czarnota i Konrad Paterek przed przerwą pokazali się z bardzo dobrej strony. Nieźle wypadł też Michał Smolarczyk, który zagrał w sparingu praktycznie bez treningu i przygotowania i zdobył dwa gole, a mógł jeszcze jednego. Niezły występ zaliczył też Wojciech Gorczyca. Popełnił co prawda jeden błąd, ale jego również usprawiedliwia fakt, że zagrał w sparingu po jedynym treningu.
Po przerwie asyste zaliczył i kilka dobrych akcji przeprowadził Piotr Stefański. Zagrał na lewej obronie. Niezły występ w bramce znotował też Klaudiusz Kurek. Przy dwóch straconych golach nie miał nic do powiedzenia.

– Właściwie wszyscy zawodnicy, którzy wystąpili z KSZO są już  naszymi zawodnikami. Jeśli chodzi o Michała Smolarczyka to również jestem za tym, aby ten piłkarz został z nami – powiedział trener Broni, Artur Kupiec.

W środę nasz zespół w Pionkach zagra z Prochem, w sobotę z Energią w Kozienicach.