Dużo pozytywów i dużo pracy

Po pierwszym meczu kontrolnym jaki nasza drużyna zagrała w zupełnie odmienionym składzie zauważyliśmy sporo pozytywów w zespole, ale wiemy też, że trenera Tomasz Dziubińskiego i jego podopiecznych czeka jeszcze dużo pracy. W kilku zdaniach postaraliśmy się subiektywnie ocenić grę nowych graczy.

Kevin McMullin – bramkarz Icon FC wszedł na boisko w 60 minucie i właściciwie cięzko go ocenić, bo w tym odstępie gry Broń miała praktycznie przygniatającą przewagę. Żył na przedpolu, podpowiadał i powinien dostać szansę.

Michael Custidiano – lewy obrońca Icon FC zagrał drugie 45 minut. Wypadł pozytywnie i niestety trochę lepiej niż przed przerwą Piotr Budziński.

Mateusz Wojtysiak – trener Dziubiński podziękował mu za testy, alenie dlatego,że słabo wypadł,ale konkurencje na swojej pozycji ma dużą.

Mikołaj Skórnicki – zagrał pewnie i praktycznie bezwiększych błędów.

Tomasz Bartosiak- powracający po wypożyczeniu z Polonii Iłża zawodnik zaskoczył dobrą grą. Zdobył bramkę, dużo pracował i udowaniadnia, że bardzo chce wrócić do Broni.

Dawid Pawelec – powracający po wypożyczeniu z Oskara Przysucha zawodnik wypadł blado w naszych oczach. Decyzja rzecz jasna należy do trenera.

Wajih Bouhniba – Oollalalala chciałoby się zachwycająco powiedzieć. Zaczął słabo i ospale, jakby nie wiedział co się dzieje, ale z biegiem minut rzucał długie dokładne podania, dużo widział, mądrze się ustawiał i pokazał duży kunszt.

Oshikoja Ajibola – Nigeryjczyk był trochę zagubiony. grał często niedokładnie, ale z czasem, gdy zaczął rozumieć się z partnerami grał coraz lepiej. Z pewnością potrzebuje czasu.

Mariusz Marczak – Stara się, oddał trzy strzały na bramkę, wspierał ofensywę i choć nie rzucił na kolana to wypadł dobrze jak na pierwszy raz.

Kacper Rak – Najmłodszy spośród testowanych może okazać się transferowym strzałem w dziesiątkę. „Polonista” rozegrał drugi sparing w Broni, zdobył kolejną bramkę, ale był bardzo aktywny w ofensywie i obrońcy Avii mieli z nim trochę problemów.

W przyszłym tygodniu z pewnością pojawią się kolejni testowani gracze, alenapewno już w mniejszej liczbie niż dotychczas.
Na zdjęciu Tunezyjczyk, Bouhniba

PODOBNE WPISY