Duży sukces rocznika 2008!

WYGRANA W VII MEMORIALE WŁADYSŁAWA KRAMCZYKA!!!

Ogromnym sukcesem zakończył się w sobotę występ naszych piłkarzy z rocznika 2008, którzy zwyciężyli w Zwoleniu w VII Memoriale Władysława Kramczyka. W całej historii rozgrywania tej prestiżowej imprezy, Broń Radom jako druga powtórzyła ten sukces. Rok temu Znicz Pruszków wygrał po raz drugi. Tym bardziej wielkie słowa uznania dla chłopców, którzy na co dzień trenują pod skrzydłami Marcina Trojanowskiego i Daniela Grymuły.
Więcej w rozwinięciu
FOTOGALERIA TUTAJ

Nasza ekipa  świetnie i skutecznie rozpoczęła zmagania. Pokonała Bielika Wierzbica 4:0, ale w drugim meczu przydarzyła się naszej ekipie bardzo pechowa porażka 1:2 z Deltą Warszawa. Wydawało się, że raczej nic już nie da naszej ekipie pierwszej pozycji i upragnionego finału. tymczasem grupa okazała się wyrównana. Delta zgubiła punkty z Talencikiem, Broń wygrała z Talencikiem i kończyła zmagania grupowe na pierwszym miejscu.

Finał był niezwykle emocjonujący. Młodzik Radom postawił bardzo wysoko poprzeczkę i przez ponad 13 minut pojedynek był wyrównany i gole nie padły. Meczer trwały 15 minut i Broń dopiero w ostatniej minucie zdobyła dwie bramki.

Broń zagrała w następującym składzie: Cyprian Cieloch, Igor Zarębski, Max Lis, Łukasz Wilczyński (1 bramka), Hubert Tuzinek, Franciszek Stępniewski (3 bramki), Mateusz Krajewski (2 bramki), Mateusz Skóra (1 bramka), Marcel Fokt (1 bramka), Kacper Rutkowski, Jakub Staniszewski (1 bramka).

Wyniki:
Grupa A: Energia Kozienice – Talencik Radom 0:1, Broń Radom – Bielik Wierzbica 4:0, Delta Warszawa – Energia Kozienice 0:2, Bielik Wierzbica – Talencik 1:2, Delta Warszawa – Broń Radom 2:1, Bielik Wierzbica – Energia Kozienice 1:1, Talencik Radom – Broń Radom 0:2, Delta Warszawa – Bielik Wierzbica 1:0, Energia Kozienice – Broń Radom 0:1, Delta Warszawa – Talencik 1:2.
Tabela grupa A
1. Broń Radom 4 9 8:2
2. Talencik Radom 4 9 5:4
3. Delta Warszawa 4 6 5:5
4. Energia Kozienice 4 4 3:3
5. Bielik Wierzbica 4 1 2:8

Grupa B: Młodzik Radom – Radomiak 2:2, Pogoń Siedlce – Zwolenianka Zwoleń 0:1, Korona Ostrołęka – Młodzik Radom 0:2, Zwolenianka – Radomiak 0:4, Korona Ostrołęka – Pogoń Siedlce 5:0, Zwolenianka – Młodzik Radom 0:1, Radomiak – Pogoń Siedlce 1:0, Korona Ostrołęka – Zwolenianka Zwoleń 5:0, Młodzik Radom – Pogoń Siedlce 2:1. Korona Ostrołęka – Radomiak 1:1.