Dwa razy Polonia, dwa razy Radomiak

Bardzo ciekawie i cięzko dla naszych drużyn młodzieżowych zapowiada się najbliższy weekend.  W niedzielę dwie najstarsze drużyny będą podejmować silne ekipy Polonii Warszawa, a trampkarze " wyjeżdżają" na derby z Radomiakiem.
Broń 96 Radom- Polonia Warszawa, niedziela, godz.11.00
Poprawiły się nieco nastroje po środowej wygranej z Gwardią Warszawa, ale w niedzielę juniorów młodszych czeka bardzo trudne zadanie- podejmują lidera tabeli, drużynę, któa z ośmiu meczach zdobyła komplet punktów. Zdobycie punktów w tym meczu będzie bardzo trudne, ale w piłce nie ma rzeczy niemożliwych.

Broń 94/95 Radom- Polonia Warszawa, niedziela, godz.13.00
Podopieczni trenera Różańskiego rozegrali w środę słaby mecz z Agrykolą. Mecz, który powinni wygrać, ale bardzo zawiodła w nim skuteczność. Teraz będą podejmować ” Czarne koszule”, które w środę wygrały 6:0 z SEMPEM Ursynów i są tuż za Bronią w tabeli       ( jeden mecz rozgerany mniej). Ten mecz będzie okazją do rehabilitacji za Agrykolę i do zdobycia bardzo cennych punktów.

Radomiak Radom- Broń 99 Radom, sobota, godz.13.00, boisko przy ul. Rapackiego
To będą pierwsze derby tych drużyn w lidze mazowieckiej. Na razie w rozgrywakach o wielel lepiej radzi sobie Broń, która znajduje się w czołówce. Radomiak w czterech meczach zdobył tylko trzy punkty i to nasi piłkarze są faworytami. Ale derby to derby… W trakcie wakacji doszło do swoistej wymiany- do Broni przeszło czterech zawodników Radomiaka, ale i w drużynie „zielonych” można spotkać nazwisko zawodnka wcześniej związanego z naszym klubem.

Radomiak Radom- Broń 98 Radom, niedziela, godz.13.00, boisko przy ul Rapackiego.
Tutaj sytaucja wygląda odwrotnie niż w przypadku rok młodszych drużyn. Radomiak jest liderem z komletem punktów, a podopieczni Roberta Rogali, którzy zadebiutowali w tym sezonie w lidze mazowieckiej ambitnie zbierają punkty.  W wakacyjnym sparingu obu drużyn wysoko wygrał Radomiak i nasi trampkarze na pewno będą chcieli się zrewanżować.

Pozostałe mecze: 
Krępianka Rzeczniów- Broń 97 Radom
MKS Kozienice- Broń 2001 Radom
KS Warka- Broń 2002 Radom

PODOBNE WPISY