Dwa turnieje rocznika 2007

Najbliższy weekend szykuje się bardzo emocjonujący. Rocznik 2007 Broni Radom jest organizatorem dwóch turniejów. W sobotę odbędą się zawody o Puchar hipermarketu E. Leclerc. Zagra 10 zespołów, które będą podzielone na dwie grupy. Z kolei w niedzielę odbędzie się turniej o puchar firmy Barttrans. Również zagra 10 drużyn, głównie z Radomia. Obie imprezy odbędą się w hali PG 13 Radom, przy ul. 25 Czerwca 79, dzięki uprzejmości dyrekcji tej placówki.
Szczegóły turniejów w rozwinięciu.
odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej o PUCHAR BARTRANS (http://bronradom2007.futbolowo.pl)

W dniu 12 grudnia 2015 r. (sobota) w PG nr 13 w Radomiu ul. 25 Czerwca 79 odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej o PUCHAR E.LECLERC. W turnieju wystąpi 10 drużyn z trzech województw, które podzielono na 2 grupy. Walczymy o puchar naszego tytularnego sponsora. Ponadto każda drużyna otrzyma pamiątkową statuetkę, dyplom uczestnictwa i wszyscy mali piłkarze pamiątkowe medale. Początek turnieju godz. 9.00.

Podział na grupy: GRUPA A Broń I Radom Pilica Białobrzegi Juventa Starachowice Młodzik Radom AS Radomiak

GRUPA B​ Broń II Radom Syrenka Białobrzegi Orlik Radom Junior Radom Motor Lublin

Z kolei w dniu 13 grudnia 2015 r. (niedziela) w PG nr 13 w Radomiu ul. 25 Czerwca 79 kolejny dzień z Bronią Radom 2007. Tego dnia odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej o PUCHAR BARTRANS dla chłopców z rocznika 2007-08 i młodszych. W turnieju wystąpi łącznie 10 drużyn z naszego lokalnego podwórka plus goście z UKS Lipie.

Początek turnieju godz. 9.00.

Podział na grupy:

GRUPA A Broń I Radom MSPN Radomiak Młodzik I Radom Orlik Radom Broń III Radom

GRUPA B Broń II Radom Młodzik II Radom Junior Radom AS Radomiak UKS Lipie