Dwa tygodnie do ligi- wyniki sparingów

       Liga rozpoczyna się za dwa tygodnie – przed większością drużyn zostały jeszcze dwa sparingi, a skład na boisku i wyniki będą coraz więcej mówić o  formie poszczególnych zespołów naszej ligi. W meczach tego weekendu uwagę zwraca duża ilość bramek.

      

                MKS Kutno- Lech Rypin 2:3 – W drużynie z Kutnia występują Marek Kowalczyk i Piotr Kowalski z Widzewa, którzy jesienią najprawdopodobniej zagrają w barwach MKS

                Mazur Karczew – Mazowsze Grójec 7:4, Mazur- Czarni Węgrów 1:2. Mazur – Bug Wyszków 2:2, Mazur- Skra Konstancin 0:1 – Aż cztery mecze ( w tym dwa w sobotę) rozegrali w tym tygodniu zawodnicy Mazura, przebywający na obozie w Miętnym. Zapewne przy tak intensywnym rytmie meczów i treningów, wyniki nie odgrywają najważniejszej roli. Uwagę zwraca hokejowy wynik w meczu z Mazowszem.  Mazur ma młodą drużynę,  która będzie zdobywać doświadczenia.

                Radomiak Radom- Juventa Starachowice 4:3– Kolejna sparingowa wygrana Radomiaka, który nadal testuje zawodników z różnych krajów- tym razem w Radomiaku zagrał Litwin. Kadra Radomiaka ma liczyć jedenastu nowych i tyle samo dotychczasowych zawodników.

                Warmia Grajewo- Narew Ostrołęka 4:0 – Druga porażka 0:4 Narwi, która czeka przede wszystkim na decyzje dotyczące licencji, które zapadną w tym tygodniu.

                Legionovia Legionowo – KS Paradyż 1:0 – Legionowianie wygrali z łódzkim czwartoligowcem, ale obserwatorzy meczu wyrażali rozczarowanie poziomem gr y pierwszego ligowego rywala Broni.

                Włókniarz Zelów- Włókniarz Pabianice 4:0– Zelownianie zdecydowanie wygrali z beniaminkiem łódzkiej IV ligi.

                Start Otwock- KP Piaseczno 2:0 – Kolejny udany sparing spadkowicza, który- jeśli tylko dostanie licencję, może być ważną częścią ligowej rywalizacji.

                KP Piaseczno- Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:0- Piaseczno testuje nowych piłkarzy, w tym czarnoskórych- Lawalę i Nigeryjczyka Uwakwe, który ostatnio grał w Kolejarzu Stróże.

                Zawisza Rzgów- LZS Mierzyn 4:0- Kolejna wysoka wygrana beniaminka nad drużyną piotrkowskiej okręgówki. Warto zwrócić uwagę na Adriana Płuciennika, który w każdym z meczów strzela gola.

                Orzeł Wierzbica- Stal Kraśnik 3:3  W pojedynków beniaminków trzeciej lig padł remis. Znów dwie bramki zdobył Andriej Malyk.  Orzeł zamyka już powoli kadrę, w której miejscowych zawodników można policzyć na placach jednej ręki- sezon ligowy, w tym mecz z Bronią już na początku rozgrywek pokaże, jaka jest wartość tej gwardii zaciężnej.

                Energia Kozienice- Ursus Warszawa 2:3 – Po wysokiej porażce z Radomiakiem, tym razem Ursus pokonał drużynę, która może stanowić czołówkę czwartej ligi.

                   Przy okazji- zapraszamy do zabawy w sondzie wskazującej na faworytów ligi w nowym sezonie. Chcąc zachować obiektywizm, nie umieściliśmy w niej naszego klubu.

PODOBNE WPISY