Dwie porażki i mieszane odczucia (FOTO)

BROŃ RADOM - DOLCAN ZĄBKI 0:1. 
Bramka:Krupnik 15
Broń: Młodzinski - Jakubczyk, Sala, Terentiew, Wicik, Lesniewski, Więcek, Sałek, Dziubek, Dziubiński, Nowosielski oraz Plisikiewcz, Kupiec, Bojek. 

BROŃ RADOM - VICTORIA SULEJÓWEK 0:2.
Bramki: Pedro 6, Jakubiak 43.
Broń: Prasek - Jakubczyk, Kupiec, Terentiew, Sala, Dobosz, Bojek, Kumoch, Bouchniba, Plisikiewcz, Matejak oraz Lesniewski, Kimura, Dziubiński, Pryciak. 

W sobotę piłkarze Broni zagrali w trójmeczu z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki i czwartoiligową Victorią Sulejówek.

W innym meczu: Victoria - Dolcan 2:1

FOTOGALERIA TUTAJ

CZYTAJ W ROZWINIĘCIU

Zobaczyliśmy dwie kompletnie różne drużyny. Broń zagrała bardzo dobrze z Dolcanem Ząbki. Już po 10 minutach nasz zespół powinien prowadzić 3:0. W 2 minucie na bramkę uderzał Adrian Dziubiński, piłkę odbił bramkarz, a dobijał Nowosielski. Trafił jednak wprost w bramkarza. W 7 minucie dobrą okazję miał Dominik Lesniewski, ale z 15 metrów uderzał za lekko. Chwilę później nasz zespół zmarnował jeszcze lepszą okazję, ale Adrian Dziubiński stojąc przed pustą bramką źle trrafił w piłkę. Mimo, że gole nie wpadły to sama gra Broni mogła się podobać. Dolcan stworzył sobie właściwie jedną okazję i zdobył gola.

O wiele gorzej nasz zespół wypadł z Victorią. Już w 6 minucie Portugalczyk Pedro z 35 metrów kapitalnie przelobował Praska. Potem dwie okazje miała Broń, ale nie były one tak klarowne jak w meczu z Dolcanem. W końcówce spotkania Victoria po serii błędów podwyższyła rezultat.

W zespole Broni oprócz Władysława Terentjewa zagrało dwóch testowanych zawodników, lewy pomocnik Kamil Plisikiewicz (KS Warka, Naprzód Zielonki, Sparta Jazgarzew) oraz napastnik Adam Matejak z zespołu Bóbr Tłuszcz. Obaj wypadli bardzo słabo.

Pewnym usprawiedliwieniem moze być fakt, że nasza drużyna po ciężkich treningach w tym tygodniu miała nogi jak z ołowiu.
wkrótce fotogaleria