Dwucyfrówka juniorów starszych

Broń" 93  Radom - GKS Chynów 12:0 (3:0)
Bramki: Maciejczak 49, 56, 65, 87, Śmielak 47, 78, Kołodziej 33, 83, Rogowski 22, Żurowski 39, Pryciak 69, Leśniewski 80.

Broń 1993: P. Prasek - J. Kogut, Gorczyca, Kurek (60 Szymański), Wąsik, Leśniewski, Rogowski (55 B. Kogut), Kołodziej, Żurowski (46 Maciejczak), A. Prasek (46 Śmielak), Pryciak.

W meczu pierwszej rundy Pucharu Polski juniorzy starsi pokonali A klasowy GKS Chynow 12:0.
Tak wysoka wygrana w meczu powoduje, że tak naprawdę…trudno jest opisywać taki mecz. Nasi juniorzy starsi poprostu rozgromili rywala w pucharowym meczu.  Pierwsza bramka padła dopiero w 22 minucie, ale to tylko dlatego, że zawdonicy Broni próbowali strzałów z daleka, kalibrując celowniki- piłka bowiem mijała bramkę Chynowa.  Później bramki padały seriami – po dwie w odstępie kliku minut. Dwie jeszcze przed przerwą, w ciągu pierwszych czterech minut drugiej połowy padły kolejne dwie. W drugiej połowie na boisko wszedł Paweł Maciejczak, który w sobotę zagrał sparind w drużynie seniorów, a dziś  zdobył cztery gole. O rywalu można napisać, że był na boisku- w czasie całego meczu zostały oddane trzy strzały na naszą bramką, a wynik byłby jeszcze wyższy, gdyby z jednej strony- nie nonszalancja naszych zawodników pod bramką, ale także i kilka udanych interwencji bramkarzy Chynowa. Jutro obie nasze juniorskie drużyny poznają kolejnych pucharowych rywali, a następny mecz już 17 sierpnia.