Egzotyczny rywal na świetnym boisku

HAPOEL KATAMON JERUSAL - BROŃ RADOM
Sobota, godz. 17, boisko na terenie Hotelu Sielanka nad Pilicą w Warce

Mocny i egzotyczny rywal na świetnym boisku - cóż lepszego mogło się naszym piłkarzom trafić na zakończenie przygotowań przed nowym sezonem. Nasz zespół zagra z zespołem Izraela, który w poprzednim sezonie zajął szóste miejsce na zapleczu ekstraklasy, a teraz ma ambicje powrócić na najwyższy szczebel.

Boisko w Sielance to obiekt przygotowań reprezentacji Chorwacji przed Euro 2012. Od tamtrej pory przyjeżdża tutaj wiele znanych ekip z Polski i zagranicy. Za Waldemara Fornalika przyjeżdżała też kadra narodowa. Niedawno gościła tutaj Legia Warszawa, potem drużyny młodzieżowe VfL Wolfsburg, a teraz na zgrupowanie przyjechał izraelski zespół z Jerozolimy. Goście szukali sparingpartnerów z wyższych lig, ale w Polsce sezon już ruszył. W czwartek Katamon pokonał Energię Kozienice 4:0, a w sobotę zagra z Bronią Radom.

Naszemu zespołowie przyda się mocny sparingpartner przed ligą. Sami jesteśmy ciekawi jak na tym tle wypadnie Broń. Nasz zespół zagra w poodobnym zestawieniu jak w meczu środowym z Pilicą Białobrzegi. Nadal poza kadrą są Emil Więcek i Cezary Zieliński.

OD GODZ. 17 W SOBOTĘ, BĘDZIE MOŻNA NA ŻYWO NA NASZEJ STRONIE ŚLEDZIĆ MECZ BRONI Z EGZOTYCZNYM RYWALEM

Fot. (facebook.com/hapoelkatamonjerusalem). Na zdjęciu Hapoel przed czwartkowym meczem z Energią

PODOBNE WPISY