Extraliga mazowiecka 2007
BROŃ 2007 - VARSOVIA WARSZAWA 3:2 (1:0)
Bramki: Jabloński, Sadkowski, Mąkosa
Broń 07: Wilczyński Skóra Gębura Mąkosa Górka Nowocin Witkowski Lubasiński Kiełbus Jabłoński Bondarczuk oraz Bieniek Witasek Sadkowski Kokoszka, Czerny Suligowski Górecki
Bardzo emocjonujący mecz. Pierwsza połowa zaczęła się dla nas bardzo dobrze bramkę zdobył Adaś Jabłoński w 5 min.
Druga połowa to narastająca przewaga Varsovii i wynik 1-2. Brawa dla zespołu który dobrze zareagował i po pięknym strzale z dystansu Oskara Sadkowskiego było 2-2. W doliczonym czasie gry Bartek Mąkosa zdobywa piękna bramkę z rzutu wolnego i sędzia zakończył zawody.
- Dziękuję moim zawodnikom za realizację założeń. Pierwsza połowa była niemal bezbłędna w naszym wykonaniu. Zdobywamy kolejne bardzo ważne punkty - powiedział nam Wojciech Banaczek, trener rocznika 2007.