[FOTO] Akcja Pelikan rozpoczęta

Nasz zespół w poniedziałkowe popołudnie rozpoczął przygotowania do kolejnego meczu w trzeciej lidze. W sobotę nasza drużyna zagra z Pelikanem w Łowiczu. Będzie to kolejny pojedynek z zespołem z czołówki tabeli. Broń pokazała ostatnio, że potrafi wygrywać w tej lidze z każdym i w Łowiczu również nie będzie bez szans.
Więcej w rozwinięciu
FOTOGALERIA TUTAJ

Drużyna przed poniedziałkowym treningiem rozmawiała z trenerem Arturem Kupcem. Rozmawiano jeszcze o sobotnim pojedynkiem z Polonią. Wygrana 4:3, kolejne trzy punkty bardzo cieszą, ale gra w defensywie pozostawia jeszcze sporo do życzenia. Kolejne trzy stracone gole. Na szczęście tym razem to rywal ma powody do zmartwienia bo strzelić trzy gole na wyjeździe i nie wygrać….

W zajęciach nie uczestniczył Piotr Stefański, który podkręcił nieco kostkę i na razie musi odpocząć. W Łowiczu na pewno nie zagra jeszcze Adam Imiela, który w drugim meczu musi pauzować za czerwoną kartkę. Pozostali gracze są do dyspozycji szkoleniowca i ostatnio zmiennicy też pokazali, że są ważną częścią drużyny i nikt nie może być pewny gry w pierwszej „jedenastce”.

PODOBNE WPISY