[FOTO] Broń przygotowuje się do barażu

Poniedziałkowym treningiem piłkarze Broni Radom rozpoczęli przygotowania do sobotniego meczu barażowego z Mazovią w Mińsku Mazowieckim. Jeśli komuś wydaje się, że trening był jakiś wybitnie, mocny, szczególny, czy inny niż wszystkie, to na pewno mocno się zdziwił. Trwała normalna praca.

FOTOGALERIA TUTAJ

– Nie przygotowujemy się do tego meczu jakoś szczególnie, nie szykujemy niczego nadzyczajnego, bo przecież w ciągu kilku dni nie nauczymy się grać w piłkę. Trenujemy normalnie, bazujemy nad tym, co udało nam się wypracować przez cały sezon – mówi trener Broni, Artur Kupiec.

W naszym zespole jest atmosfera bojowa, choć bardzo spokojna, bo do meczu jest jeszcze dużo czasu. Cieszy fakt, że wszystcy są zdrowi. Cieszy rónież to, że treningi po kilkutygodniowej przerwie wznowili Przemysław Nogaj i Jakub Góźdź. Na razie obaj lekko trenują i nie ma szans, aby którykolwiek zagrał już w sobotę, natomiast dobrze, że wracają do zdrowia. 

We wtorek nasz zespół będzie przyglądać się jak gra reprezentacja Polski z Senegalem. W tym tygodniu wolnym dniem będzie czwartek.
Zachęcamy kibiców do zapisywania się na wyjazd!

PODOBNE WPISY