[FOTO] Dziękujemy za już, prosimy o jeszcze…

Piłkarze Broni dwukrtonie w tym sezonie byli liderem. Po pierwszej kolejce po wygranej 7:0 nad Wilgą Garwolin i po 12 kolejce po zwycięstwie nad Energią Kozienice. Ani razu tej pozycji nie udało się utrzymać więc może tym razem zespół nie odda już tego, o co walczył od samego początku. Wygrana w Skórcu cieszy. Drużynie należą się gratulacje za cierpliwość i konsekwencję. Przed nami teraz seria o wiele trudniejszych pojedynków.

Naprzód Skórzec - Broń Radom 0:3 (0:0)
Bramki: Czarnecki 56, 59, Wicik 53
Broń: Młodziński - Góźdź, Grunt, Wojciech Kupiec, Kventsar (61 Leśniewski), Nowosielski, Więcek, Imiela (70 Niemyjski), Wicik, Putin (81 Lis), Czarnecki.

fotogaleria TUTAJ

Przed przerwą dopóki Naprzód miał siłę i wiarę w wygraną to walczył bardzo dobrze. W 11 mienucie gospodarze nawet stworzyli sobie groźną okazję. Broń długo nie mogła odnaleźć odpowiedniego rytmu. W końcówce pierwszej połowy słupek uratował gospodarzy od straty bramki.
Broń cały czas grała cierpliwie, konsekwentnie wierząc, że w końcu coś wpadnie. W 53 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Przemek Wicik. Otworzył wynik meczu. W sumie trzy bramki padły w odstępie zaledwie sześciu minut. Potem mogły paść jeszcze kolejne bramki, ale na tym właściwie mecz się skończył. MIało być zwycięstwo i było.
Przed drużyną trochę luźniejszy tydzień, bo w środę wreszcie nie ma meczu po serii maratonu.
Drużyna wykonała kawał doskonałej roboty, aby zostać liderem. Jednak liczy się tabela po 30 kolejce. Dziękujemy za już, prosimy o jeszcze…