[FOTO] Operacja Jedlińsk. Nowy gracz na treningu

Krzysztof Wydra, 19 - letni zawodnik związany ostatnio z Wisłą Kraków pojawił się w poniedziałek na treningu Broni. To ofensywny pomocnik, napastnik. W poprzednim sezonie grał w trzecioligowych rezerwach Wisły, ale zespół wycofał się z rozgrywek. Latem był bliski przejścia do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. O tym czy zagra w Broni dowiemy się dopiero z końcem tygodnia.

FOTOGALERIA TUTAJ

– Na razie niewiele wiem na temat Krzysztofa. Zostanie z nami do końca tygodnia i wtedy będziemy podejmować decyzje co do dalszej jego przyszłości – mówi trener Broni, Artur Kupiec.
W poniedziałek drużyna Broni spotkała się na przedpołudniowym treningu. Jutro jest święto, więc zawodnicy i trener chcieli trochę przedłużyć długi weekend. Jest kilka drobnych urazów po sobotnim meczu z Wilgą, ale jak zapewniał nas fizjoterpeuta Paweł Pietrzyk, nie są to groźne kontuzje i na sobotni mecz z Drogowcem Jedlińsk powinni być gotowi wszyscy gracze.
– Jedna jaskółka wiosny nie czyni i wiemy, że 7:0 z Wilgą o niczym jeszcze nie świadczy. Już myślimy o kolejnym przeciwniku – mówi Marcin Grunt, środkowy obrońca Broni.

WYWIAD WIDEO Z MARCINEM GRUNTEM DZIŚ WIECZOREM W BROŃ.TV!!! ZAGLĄDAJCIE!!!

PODOBNE WPISY