[FOTO] Piknik już za nami

 Piąty Piknik Piłkarski Broni Radom już za nami. Miło było popatrzeć na zintegrowaną fajną, klubową społeczność. Wspólne mecze, wspólne śpiewy, dobra muzyka i mnóstwo futbolowej zabawy. 

OBSZERNA FOTOGALERIA
TUTAJ

Tradycyjnie nie było jakiegoś konkretnego scenariusza. Kolejny juz raz rodzice z poszczególne są świetnie zorganizowani. 
Nie mogło też zabraknąć meczu seniorów Broni Radom z kadrą Fabryki Broni. Padł nony remis 1:1. Jedną bramkę zdobył Piotr Nowosielski, a w ostatnich sekundach ambitnie grający pracownicy „zbrojeniówki” wyrównali z rzutu karnego. 
Warto dodać, ze trenerem tego zespołu jest Jan Juszczak, niegdyś znany i lubiany piłkarz Broni. 
Zagrał tez duet nowych zawodników – Adam Imiela i Marcin Grunt. Pierwszy raz mogli zagrać z nowym zespołem, nowymi kolegami. 
Nie brakowało pojedynków rodziców z najmłodszymi zawodnikami, nie brakowało śpiewów kibiców i zawodników do późnego wieczora. 
Po raz kolejny cała rodzina Broni pokazała, ze potrafi sie zjednoczyc. Chciałoby się zawsze widziec was na Narutowicza 9 tak szczęśliwych i liczymy, ze jesienią cała klubowa rodzina będzie się wspierac wzajemnie na meczach i będziecie licznie odwiedzać mecze seniorów, bo przed naszą ekipą zupełnie nowy rozdział. 

Wkrótce wideo z imprezy

PODOBNE WPISY