[FOTO] Pozytywne wrażenia

Za naszym zespołem pierwszy towarzyski mecz przed rundą jesienną. Broń przegrała z mocnym, trzecioligowym przecownikiem, ale poza samym wynikiem nasz zespół pozostawił wiele pozytywnych wrażeń. Oczywiście do ideału jeszcze daleka droga, drużynę czeka jeszcze sporo morderczej pracy, ale widząc ochotę i zapał zespołu i sztabu szkoleniowego, jesteśmy pełni nadziei, że będzie dobrze.

FOTOGALERIA
TUTAJ

Co najmniej z kilku powodów nie można było spodziewać się „szału” w wykonaniu Broni. Nowy trener, sześciu nowych zawodników i dość krótki czas, aby poukładać te klocki. Ponadto Lechia jest na innym etapie przygotowań. Dla zespołu z Tomaszowa to już trzeci sparing. Jednak mimo to sama gra naszej drużyny mogła się podobać. Po  jednej dobrej sytuacji wybronili bramkarze. Przed przerwą Paweł Młodziński, a po zmianie stron, Michał Kula. Tak jak pisaliśmy – rywalizacja między tymi panami wyjdzie wszystkim na dobre.
W 58 minucie świetną okazję miał Dominik Leśniewski, ale trochę zabrakło.

Bardzo fajnie zaprezentowali się wszystcy nowi zawodnicy. Każdy z nich potrzebuje czasu. Trzeba dodać z różnych przyczyn w sobotę nie mogli zagrać Wojciech Kupiec, Przemysław Wicik, Przemysław Nogaj i Emil Więcek.

Samo spotkanie było wyrównane. Brakowało jeszcze płynności i czucia piłki w grze Broni, ale to przyjdzie z czasem. Zespół jest na etapie przebudowy, wzmocnień i na etapie przygotowań. Czekamy więc z niecierpliwością na następne pojedynki.

WKRÓTCE SKRÓT WIDEO I WYWIAD Z TRENEREM

PODOBNE WPISY