Garść kadrowych ciekawostek

Powoli kończą się urlopy dla trzecioligowej seniorskiej drużyny Broni. w czwartek drużyna zamelduje się na pierwszych zajęciach. Kibiców najbardziej interesują informacje kto ubył, kto przybył. Dziś najbardziej aktualne doniesienia.

UBYLI: Kevin McMullen (powrót do USA), Jayiesimi Noheem Madariola (koniec umowy), Tomasz Bartosiak (szuka klubu, na liście życzeń wierzbickiego Orła).

MOGĄ ODEJŚĆ: Jakub Chrzanowski (w kręgu zainteresowań Wisły Płock).

PRZYBYLI: Piotr Prasek (powrót z wypożyczenia do Mazowsza Grójec)

W KRĘGU ZAINTERESOWAŃ: Wiktor Lach (Pogoń Siedlce), Piotr Nowosielski (Wisła Puławy), Filip Drozd (Stal Kraśnik).

Każdego dnia w kwestiach transferowych będzie się teraz zmianiać bardzo wiele. Zarówno w naszym klubie, jak i w innych zespołach na Mazowszu będzie spory ruch. Trener Tomasz Dziubiński będzie sprawdzał nowych piłkarzy i wiadomo, że nie wszyscy od razu dostaną angaż w drużynie. Cieszy fakt, że w zespole pozostaną Norbert Wnukowski oraz Łukasz Ślifirczyk. Nie wiadomo, czy powracający z wypożyczenia Piotr Prasek zostanie w Broni. Trwają rozmowy pomiędzy Bronią i Mazowszem i może się tak zdarzyć, że do naszego zespołu dołaczy jeszcze jeden bramkarz, w momencie, gdy Piotr Prasek zostanie w Mazowszu.

Nie wiadomo też jak wyglądać będą formacje ofensywne. Wiele zależy od tego, czy zostanie Jakub Chrzanowski i czy trener będzie szukał jeszcze jednego napastnika. Na liście życzeń jest między innymi Filip Drozd, zdobywca 12 goli w 3 lidze lubelsko – podkarpackiej. Nie jest tajemnicą, że zawodnik ma również prpozycję gry w drugoligowym Radomiaku Radom i w środę prawdopodobnie najpierw trafi na trening drugoligowca.

Na razie nieaktualny jest temat Paschala Ekwueme, piłkarza Pelikana Łowicz o którym pisaliśmy przed Nowym Rokiem. Broni nie wzmocni też Michał Gajos, gdyż obecny klub Granat Skarżysko nie wyraża zgody na przejście zawodnika.

I jeszcze jesteśmy winni małe wyjaśnienie kibicom. Zimą o pozyskanie zawodnika jest trudniej, bo trzeba mieć na to zgodę dotychczasowego klubu lub po prostu zapłacić za transfer. Latem wielu piłkarzom kończą się umowy i są wolnymi zawodnikami, dlatego wówczas łatwiej jest pozyskać wartościowego gracza.

PODOBNE WPISY