Generalny sprawdzian przed ligą

Orlicz Suchedniów – BROŃ RADOMW sobotę o godzinie 11 nasz zespół rozpocznie ostatni mecz sparingowy przed nowym sezonem. W Suchedniowie zmierzy się z miejscowym trzecioligowcem – Orliczem. Dwa dotychczasowe sparingi obu zespołów zakończyły się remisami 0:0 i 1:1.

Dla naszej drużyny będzie to generalny sprawdzian przed nowym sezonem, w którym Broń występować będzie jako beniaminek. Patrząc na grę w niektórych sparingach można było się martwić. Skoro przegrywa się z beniaminkiem czwartej ligi, Żyrardowianką i remisuje z zespołem klasy okręgowej, Szydłowianką, to czego można się spodziewać podczas ligowych rozgrywek? Na szczęście to tylko sparingi, w którym można testować eksperymentować, wydziwiać. Na ostateczny rozrachunek przyjdzie czas.

Orlicz w ubiegłym sezonie zajął szóstą lokatę w rozgrywkach 3 ligi. Jest więc wystarczająco solidnym rywalem na tydzień przed spotkaniem z Włókniarzem Zelów. W tym spotkaniu nie będzie mógł zagrać Marcin Kośmicki, który narzeka na ból ścięgna Achillesa. Do zdrowia wraca Dariusz Kozubek.

Tradycyjnie na naszej stronie będzie można śledzić wynik na żywo z Suchedniowa.

PODOBNE WPISY